Potřebujete rychlé finance? Zkuste půjčky bez příjmu, bez registru pro každého.
Pokud už vás nebaví knížky, zkuste filmy online ke shlédnutí přes internet.

Programování WWW stránek pro úplné začátečníky

Programování WWW stránek pro úplné začátečníky


3
996 hodnocení

Informace

Autor: Broža Petr, Buranský Imrich
Rok vydání: 2004
Počet stránek: 210
Jazyk: Čeština
Datum přidání: 8.7.2008
Kategorie: Počítače
Počet prohlížení: 3949
Celkové hodnocení: 3
Přidal: --

Obsah/Recenze:

Internet se v poslední době hodně měnil a jedním z rysů jeho změny je i tvorba dynamických webových stránek. Většina nově vzniklých stránek využívá dynamiku ke zvýšení přehlednosti stránky, popř. k poskytování služeb bez nutnosti kontaktovat server, ze kterého byla stránka poslána. Dynamické stránky umožňují interaktivní změnu prvků umístěných na stránce, např.

změnu obrázku při přejetí myší. To je ale jen příklad z mnoha prvků, které lze v současné době vytvářet. Tato kniha svým obsahem navazuje na knihu Tvorba WWW stránek pro úplné začátečníky, která seznámila čtenáře s problematikou jazyka HTML. V této publikaci jsou úvodem zopakovány základní vlastnosti jazyka HTML, ale zbývající část je věnována technologiím, které stránky oživují: JavaScript a DHTML. Nově pak PHP a MySQL. Jak již plyne z názvu, kniha je určena pro začátečníky, a to i pro ty, kteří ještě neumí žádný programovací jazyk. Jsou zde popsány a vysvětleny základní příkazy nutné pro tvorbu dynamických stránek. Příkazy jsou doplněny příklady pro snazší pochopení včetně obrázkových příloh.

Z obsahu: popis ovládání prohlížeče Internet Explorer 6.0 základy jazyka HTML vysvětlení a popis kaskádových stylů CSS základy JavaScriptu popis základních objektů, metod a vlastností JavaScriptu příklady s využitím DHTML vytvoření jednoduchého skriptu PHP jak vytvořit databázi pomocí MySQL, v databázi tabulku, jak do ní zapisovat údaje a jak tyto údaje z databáze získat vytvoříte svou vlastní knihu návštěv webových stránekRecenze

http://petr.vaclavek.com/article/63/Petr-Broza-Programovani-WWW-stranek-pr…


Novinky z celého internetu

21-07-2010 - Nové filmy ke shlédnutí

Máte rádi filmy? Tak to se podívejte na nový web filmy online ke shlédnutí, který nabízí spoustu filmů a filmových recenzí online. Na webu najdete desítky zábavných a i akčních filmů ze všech žánrů, od komedií po drama. Najdete zde malé recenze a základní údaje o filmu(délka, herci, původ, ...).

15.7.2009 - Automobil jako základ

V poslední době se počet aut i přes finanční krizi stále zvětšuje. To má za následek růst společností poskytující povinné ručení. Každé auto musí být ze zákona pojištěné proti nehodě. Pokud dojde k nehodě, tak toto pojištění hradí škody na druhém autě. Pokud nemáte havarijní pojištění tak škody na vlastním autě si hradíte sám(když způsobíte nehodu). Jestli nehodu způsobí druhý účastník nehody, platí za nehodu jeho pojištovna. Proto každý musí mít zákonné pojištění vozidel.

28.5.2009 - Peníze

Peníze hýbou celým světem i internetem.Pokud potřebujete rychle obnos peněz, máte několik možností. Nejednoduší je si peníze půjčit od banky. Pokud chcete takovou půjčku, je potřeba za peníze ručit. Dalším vhodným typem jsou půjčky na směnku, kde nemusíte dokládat žádný příjem. Půjčka na směnku nepotřebuje žádné notářské ověření. Kromě těchto úvěrů, můžeme využívat dalších bankovních služeb a půjček. Další nejběžnější jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Pújčování peněz ma velkou nevýhodu splácení úroků. Úroková sazba se může měnit podle klinta, banky a nebo věřitele. Kromě bankovních asociací si můžeme půjčku pořidit také od nebankovních. Ty se většinou odlišují v tom že neporovnávají centrální registr, ale zase jejich úroková míra je znatelně navýšená od bankovních půjček. Třeba můžete využít nebankovní půjčky bez registru. Tyhle půjčky poskytují společnosti, které se zaměřují na poskytování pújček a úvěrů. K poskytování finančních částek je zapotřebí mít povolení.

22.5.2009 - Hip hop styl

Hip hop je životní styl, který vzniknul v USA na poččátku 70 let. Tento styl ma spoustu svých specifikací a unikátností. Jedná se o hudbní styl, který ale ovlivnil modu a styl mladých lidí. Pokud chcete zakoupit oblečení, podívejte se na tento nový hip hop shop. Tento styl oblečení je známý po celým světě. Hlavně mladší generace se obléká do hip hop oblečení. Hip hop jako název vzniknul hlavně pro rapovou hudbu. Některé hudební nahrávky si můžete stáhnout třeba na serveru hudba ke stažení zdarma. Mezi nejznámější rapery patří : 50cent, Eminem, Orion(CZ) a další.

1.2.2009 - Nový rok 2009

Nový rok běží už pár týdnů v plném proudu a my se podívám na novinky které přináší. Rok 2009 bude určitě ve znamení celosvětové finanční krize, která začala na počátku loňského roku v USA. S hlediska financí dochází také k novému přepočtu výplat. K novému výpočtu výplaty poslouží kalkulačka mzdy 2009, ve které si můžete snadno zjistit kolik letos dostanete peněz. Kromě výpočtu letošní čisté mzdy můžete využít několik dalších funkcí, které tento web nabízí. Jedná se především výpočet odchodu do důchodu nebo ostatní výpočty. Tato kalkulačka online umožnuje mít nestále přehled a výši mzdy kterou dostanete.

| Mp3 ke stažení zdarma | Knihy ke stažení | Nebankovní půjčky | Zásady ochrany osobních údajů |