Potřebujete rychlé finance? Zkuste půjčky bez příjmu, bez registru pro každého.
Pokud už vás nebaví knížky, zkuste filmy online ke shlédnutí přes internet.

Jak na Word 2007 v rekordnim čase

Jak na Word 2007 v rekordnim čase


2.9
949 hodnocení

Informace

Autor: Josef Pecinovský
Rok vydání: 2007
Počet stránek: 84
Jazyk: Čeština
Datum přidání: 28.5.2008
Kategorie: Počítače
Počet prohlížení: 2770
Celkové hodnocení: 2.9
Přidal: --

Obsah/Recenze:

V roce 2007 přichází firma Microsoft s novou verzí kancelářského balíku – MS Office 2007 a tedy i textového procesoru Word. Na tom by ještě nebylo nic divného, ale tato verze je vskutku nová a není jen oprášením a vylepšením verzí předchozích. Pravda, všechny funkce, kterými starší verze disponovaly, dovede rovněž i Word nový, a je tu něco málo navíc. Hlavní rozdíl je v celkovém vzhledu okna programu a ve způsobu ovládání, jehož řešení je malou revolucí.
PRO KOHO JE KNIHA URČENA
Tato kniha je určena pro všechny, kteří chtějí pracovat s textovým procesorem Word, mají málo času studovat objemné příručky a spokojí se se stručným návodem, mnohdy i v náznacích. Čtenář této knihy by neměl být naprostým začátečníkem v práci s počítačem; měl by být seznámen s prací s klávesnicí a myší, měl by umět spouštět programy, ovládat základní operace s okny a měl by se vyznat v systému souborů a složek.
CO V TÉTO KNIZE NAJDETE
Tato kniha popisuje práci s textovým procesorem Word 2007. Protože tato verze má svým způsobem revoluční řešení, je položen větší důraz na seznámení s novým vzhledem programu a na orientaci v něm, která bude pro mnohé uživatele starších verzí tak trochu oříškem.
V deseti kapitolách se postupně seznámíte s popisem okna programu a základní obsluhou, s prací s dokumentovými okny a řekneme si něco o práci s textem. Čtyři kapitoly jsou věnovány formátování dokumentu – ukážeme si, jak nastavit formát stránky, písma, odstavce a jak racionálně formátovat dokument pomocí stylů. V záběru se pak dočtete o rozdělení dokumentu do oddílu, o nastavení záhlaví a zápatí, o vkládání a editaci obrázků a celá kniha je zakončena kapitolou o tisku dokumentu.
Protože tato knížka je rozsahem velmi útlá, je většina textu vlastně jen úvodem do problematiky; k podrobnějšímu seznámení by si měl čtenář opatřit objemnější příručky.Recenze


Novinky z celého internetu

21-07-2010 - Nové filmy ke shlédnutí

Máte rádi filmy? Tak to se podívejte na nový web filmy online ke shlédnutí, který nabízí spoustu filmů a filmových recenzí online. Na webu najdete desítky zábavných a i akčních filmů ze všech žánrů, od komedií po drama. Najdete zde malé recenze a základní údaje o filmu(délka, herci, původ, ...).

15.7.2009 - Automobil jako základ

V poslední době se počet aut i přes finanční krizi stále zvětšuje. To má za následek růst společností poskytující povinné ručení. Každé auto musí být ze zákona pojištěné proti nehodě. Pokud dojde k nehodě, tak toto pojištění hradí škody na druhém autě. Pokud nemáte havarijní pojištění tak škody na vlastním autě si hradíte sám(když způsobíte nehodu). Jestli nehodu způsobí druhý účastník nehody, platí za nehodu jeho pojištovna. Proto každý musí mít zákonné pojištění vozidel.

28.5.2009 - Peníze

Peníze hýbou celým světem i internetem.Pokud potřebujete rychle obnos peněz, máte několik možností. Nejednoduší je si peníze půjčit od banky. Pokud chcete takovou půjčku, je potřeba za peníze ručit. Dalším vhodným typem jsou půjčky na směnku, kde nemusíte dokládat žádný příjem. Půjčka na směnku nepotřebuje žádné notářské ověření. Kromě těchto úvěrů, můžeme využívat dalších bankovních služeb a půjček. Další nejběžnější jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Pújčování peněz ma velkou nevýhodu splácení úroků. Úroková sazba se může měnit podle klinta, banky a nebo věřitele. Kromě bankovních asociací si můžeme půjčku pořidit také od nebankovních. Ty se většinou odlišují v tom že neporovnávají centrální registr, ale zase jejich úroková míra je znatelně navýšená od bankovních půjček. Třeba můžete využít nebankovní půjčky bez registru. Tyhle půjčky poskytují společnosti, které se zaměřují na poskytování pújček a úvěrů. K poskytování finančních částek je zapotřebí mít povolení.

22.5.2009 - Hip hop styl

Hip hop je životní styl, který vzniknul v USA na poččátku 70 let. Tento styl ma spoustu svých specifikací a unikátností. Jedná se o hudbní styl, který ale ovlivnil modu a styl mladých lidí. Pokud chcete zakoupit oblečení, podívejte se na tento nový hip hop shop. Tento styl oblečení je známý po celým světě. Hlavně mladší generace se obléká do hip hop oblečení. Hip hop jako název vzniknul hlavně pro rapovou hudbu. Některé hudební nahrávky si můžete stáhnout třeba na serveru hudba ke stažení zdarma. Mezi nejznámější rapery patří : 50cent, Eminem, Orion(CZ) a další.

1.2.2009 - Nový rok 2009

Nový rok běží už pár týdnů v plném proudu a my se podívám na novinky které přináší. Rok 2009 bude určitě ve znamení celosvětové finanční krize, která začala na počátku loňského roku v USA. S hlediska financí dochází také k novému přepočtu výplat. K novému výpočtu výplaty poslouží kalkulačka mzdy 2009, ve které si můžete snadno zjistit kolik letos dostanete peněz. Kromě výpočtu letošní čisté mzdy můžete využít několik dalších funkcí, které tento web nabízí. Jedná se především výpočet odchodu do důchodu nebo ostatní výpočty. Tato kalkulačka online umožnuje mít nestále přehled a výši mzdy kterou dostanete.

| Mp3 ke stažení zdarma | Knihy ke stažení | Nebankovní půjčky | Zásady ochrany osobních údajů |