Potřebujete rychlé finance? Zkuste půjčky bez příjmu, bez registru pro každého.
Pokud už vás nebaví knížky, zkuste filmy online ke shlédnutí přes internet.

Meč pravdy 13 - Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů

Meč pravdy 13 - Pilíře světa 1: Ozvěna šeptajících hrobů


3
1044 hodnocení

Informace

Autor: Terry Goodkind
Rok vydání: 2003
Počet stránek: 408
Jazyk: Čeština
Datum přidání: 25.5.2008
Kategorie: Fantasy, Sci-Fi a horror
Počet prohlížení: 2399
Celkové hodnocení: 3
Přidal: --

Obsah/Recenze:

Richard Rahl a jeho žena Kahlan jsou po dlouhém odloučení znovu spolu, avšak s nastupující zimou, kdy jejich vlast okupuje strašlivá, vše ničící armáda, musí riskovat cestu hluboko do neznámé pustiny. Jejich pátrání se promění v čirou hrůzu, když zjistí, že se stali bezmocnou kořistí neúnavného lovce.

Jennsen, zneužitá lidmi dychtícími po moci, je zatažena do středu zuřivého zápasu o dobytí země a o pomstu. A co je ještě horší, zjišťuje, že její vůli se snaží ovládnout temné síly, odpudivější než její nejbujnější představy. Teprve tehdy si uvědomí, že ty mučivé hlasy jsou skutečné.

Richard a Kahlan, ohromení porážkou a stále osamělejší, zoufale bojují o své životy. Pokud však mají přežít, musí zastavit vytrvalou, tajemnou hrozbu, pocházející z nejtemnějších hlubin lidské duše. Aby to dokázal, musí Richard přijmout výzvu a čelit démonům plížícím se mezi pilíři světa.

Poznejte legendu, která nemá soupeře! Objevte úžasné dobrodružství a pravou ušlechtilost ducha! Poznejte, proč milióny čtenářů na celém světě pozdvihly Terryho Goodkinda mezi velikány fantasy!

Vaše hodnocení: 3


Recenze


| Mp3 ke stažení zdarma | Knihy ke stažení | Nebankovní půjčky | Zásady ochrany osobních údajů |