Potřebujete rychlé finance? Zkuste půjčky bez příjmu, bez registru pro každého.
Pokud už vás nebaví knížky, zkuste filmy online ke shlédnutí přes internet.

Statistika

Knížek: 711
Novinek: 4
Registrovaných: 914

Novinky

14.9.2008 Výpadky
Omlouváme se za včerejší nedostupnost webu, chyba byla na straně hostingu. Web momentálně běží na výkonějších a stabilnějších počítačích.
24.5.2008 Knihovna
Tak pro registrované uživatele je zprovozněna knihovna.
21.5.2008 Vylepšení na stránkách
Přidali jsme několik nových vylepšení. Hodnocení knížek bylo upraveno a nyní se můžete podívat na TOP 10 nejlépe hodnocených knížek. Pokud jste registrovaní uživatelé, můžete sledovat všechna svá hodnocení a procento úspěšnosti. U zobrazené knížky si můžete zvolit v menu podobné knížky. Dále připravujeme knihovnu, obrázky a mini recenze od uživatelů. Děkujeme také všem, že vkládáte knížky.
17.5.2008 První spuštění stránek
Knihy ke stažení zdarma. Na tomto webu je možné stáhnout e-knihy zdarma. Můžete jednotlivé knihy hodnotit, komentovat nebo si vytvářet knihovnu(ještě není spuštěno). Každá kniha má možnost obrázku a obsahuje detaily o knize jako je počet stránek, rok vydání, ostatní recenze a podobně. Po založení účtu se vám usnadní komentování(nemusíte opisovat jméno a kód) a bude se vám ukládat všechno hodnocení. V blízké době chystáme ještě několik vylepšení.
<< 1 >>

Naposled přidané knihy ke stažení

/img/itemMini/691.jpg
Dračí let
/img/itemMini/690.jpg
Delphi - Hotová řešení
/img/itemMini/689.jpg
Řada nešťastných příhod 2
/img/itemMini/688.jpg
Manipulativní nátlak
/img/itemMini/687.jpg
Rukojmí - Stopy hrůzy
/img/itemMini/686.jpg
Semeno zla - Stopy hrůzy
/img/itemMini/685.jpg
Z ohně a noci - Sága sedmi sluncí 5
/img/itemMini/684.jpg
Roztroušená slunce - Sága sedmi sluncí 4
/img/itemMini/683.jpg
Bouře na obzoru - Sága sedmi sluncí 3
/img/itemMini/682.jpg
Hvězdné moře - Sága sedmi sluncí 2
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>Novinky z celého internetu

21-07-2010 - Nové filmy ke shlédnutí

Máte rádi filmy? Tak to se podívejte na nový web filmy online ke shlédnutí, který nabízí spoustu filmů a filmových recenzí online. Na webu najdete desítky zábavných a i akčních filmů ze všech žánrů, od komedií po drama. Najdete zde malé recenze a základní údaje o filmu(délka, herci, původ, ...).

15.7.2009 - Automobil jako základ

V poslední době se počet aut i přes finanční krizi stále zvětšuje. To má za následek růst společností poskytující povinné ručení. Každé auto musí být ze zákona pojištěné proti nehodě. Pokud dojde k nehodě, tak toto pojištění hradí škody na druhém autě. Pokud nemáte havarijní pojištění tak škody na vlastním autě si hradíte sám(když způsobíte nehodu). Jestli nehodu způsobí druhý účastník nehody, platí za nehodu jeho pojištovna. Proto každý musí mít zákonné pojištění vozidel.

28.5.2009 - Peníze

Peníze hýbou celým světem i internetem.Pokud potřebujete rychle obnos peněz, máte několik možností. Nejednoduší je si peníze půjčit od banky. Pokud chcete takovou půjčku, je potřeba za peníze ručit. Dalším vhodným typem jsou půjčky na směnku, kde nemusíte dokládat žádný příjem. Půjčka na směnku nepotřebuje žádné notářské ověření. Kromě těchto úvěrů, můžeme využívat dalších bankovních služeb a půjček. Další nejběžnější jsou půjčky bez potvrzení o přijmu. Pújčování peněz ma velkou nevýhodu splácení úroků. Úroková sazba se může měnit podle klinta, banky a nebo věřitele. Kromě bankovních asociací si můžeme půjčku pořidit také od nebankovních. Ty se většinou odlišují v tom že neporovnávají centrální registr, ale zase jejich úroková míra je znatelně navýšená od bankovních půjček. Třeba můžete využít nebankovní půjčky bez registru. Tyhle půjčky poskytují společnosti, které se zaměřují na poskytování pújček a úvěrů. K poskytování finančních částek je zapotřebí mít povolení.

22.5.2009 - Hip hop styl

Hip hop je životní styl, který vzniknul v USA na poččátku 70 let. Tento styl ma spoustu svých specifikací a unikátností. Jedná se o hudbní styl, který ale ovlivnil modu a styl mladých lidí. Pokud chcete zakoupit oblečení, podívejte se na tento nový hip hop shop. Tento styl oblečení je známý po celým světě. Hlavně mladší generace se obléká do hip hop oblečení. Hip hop jako název vzniknul hlavně pro rapovou hudbu. Některé hudební nahrávky si můžete stáhnout třeba na serveru hudba ke stažení zdarma. Mezi nejznámější rapery patří : 50cent, Eminem, Orion(CZ) a další.

1.2.2009 - Nový rok 2009

Nový rok běží už pár týdnů v plném proudu a my se podívám na novinky které přináší. Rok 2009 bude určitě ve znamení celosvětové finanční krize, která začala na počátku loňského roku v USA. S hlediska financí dochází také k novému přepočtu výplat. K novému výpočtu výplaty poslouží kalkulačka mzdy 2009, ve které si můžete snadno zjistit kolik letos dostanete peněz. Kromě výpočtu letošní čisté mzdy můžete využít několik dalších funkcí, které tento web nabízí. Jedná se především výpočet odchodu do důchodu nebo ostatní výpočty. Tato kalkulačka online umožnuje mít nestále přehled a výši mzdy kterou dostanete.

| Mp3 ke stažení zdarma | Knihy ke stažení | Nebankovní půjčky | Zásady ochrany osobních údajů |